7/24 Hizmet Veriyoruz..
  • 7/24 Hizmet Hattı

    (0530) 323 8531

  • Bize Mesaj Bırakın

    info@izmirkanalizasyon.com

  • iletisim

Baca Temizleme

Bina yangın güvenliği baca temizliğine bağlıdır. Malatya da binalarda oluşan yangınların %20’si bacalardan kaynaklanmaktadır.

Diğer taraftan soba zehirlenmelerinin de en büyük nedeni temizlenmemiş bacalardır. Kirli bir baca, yakıtın doğru yanmasını engeller ve oluşan partiküller bacalarda ciddi tıkanıklıklara sebebiyet vermektedir. Temiz bir baca yakıtın daha kaliteli yanmasıyla, yakıtta tasarruf sağlar ve çevre kirliliğinde önlemiş olur.

Yılların tecrübesini kendi işimize yansıtarak İzmir başta olmak üzere ege bölgesinin tamamına baca temizliği ve yağlı kanal temizliği hizmetleri alanında size özel çözümlerle yeni bir soluk getirmek başlıca hedefimiz.

Fırat-İş olarak baca temizliğinin yanı sıra havalandırma kanal montajı baca ve davlumbaz sistemleri kurulumu baca tamiratı fan motor montaj ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

Genç ve dinamik ekibimizle sizlerin ilk tercihi olacağımızın inancındayız.Kurumumuz ilginiz ve desteğinizle her geçen gün daha büyük hedeflere güvenilir ve emin adımlarla yürüyecektir